ExS - ExpoSupport - Targi Nowej Generacji

Pakiety

Pakiety dostępowe to nowoczesne narzędzie marketingowe przeznaczone dla Wystawców, pozwalające niskim kosztem zbudować własną bazę danych i zarządzać relacjami z przyszłym klientem. To świetny sposób na ułatwienie komunikacji między wystawcą a uczestnikiem targów – wykorzystując opcję kalendarza spotkań, odwiedzający może umówić się na spotkanie z wystawcą, a co ważne kontakt ten odbywa się już przed targami.

Jak to działa?
Odwiedzający Imprezę, rejestrując się,  oprócz danych podstawowych zapisuje w Systemie dane dodatkowe takie jak; stanowisko, zainteresowania.  Każdy wystawca otrzymuje skaner kodów kreskowych i podczas trwania targów skanuje nim identyfikatory osób odwiedzających jego  stoisko. Podczas skanowania dane odwiedzającego stoisko trafiają  do bazy wystawcy.
 
W ramach pakietu Wystawca otrzymuje na okres targów skaner kodów kreskowych, który po podłączeniu do własnego komputera wyposażonego w przeglądarkę umożliwia dostęp do wybranego pakietu.

Poniżej przedstawiamy wybrane funkcje, zaimplementowane na 26. Kongresie LNE & spa, który odbył się 10-11 listopada 2012 r.

Elektroniczna wizytówka Wystawcy na wirtualnej mapie targów.


Możesz być obecny na targach dłużej niż dwa dni wystawiennicze.

Wirtualna mapa targów to elektroniczne odwzorowanie ustawienia stoisk, jakie odwiedzą Uczestnicy podczas kongresu. Już dzisiaj prezentowany jest docelowy układ stoisk  z informacjami o Wystawcach.
Na wirtualnej mapie targów Wystawca może umieścić informacje opisujące profil jego działalności, logotyp, dane kontaktowe, listę marek, adresy e-mail oraz  link do strony internetowej. Wizytówka  umożliwia bezpośrednie przejście do strony Wystawcy na portalu kongresowym oraz  interaktywnego kalendarza targowego. Wizytówka na wirtualnej mapie targów jest prezentowana również po 26. Kongresie LNE, dokumentując uczestnictwo w imprezie.


korzyści:
 • obecność Wystawcy na wirtualnej mapie targów w okresie promującym 26. Kongres LNE;
 • dostęp do informacji o Wystawcy dla wszystkich osób przeglądających portal kongresowy;
 • możliwość planowania wizyty przez Uczestników kongresu za pomocą interaktywnego kalendarza;
 • możliwość szybkiego przejścia do strony Wystawcy na portalu kongresowym;
 • obecność Wystawcy na wirtualnej mapie targów po 26. Kongresie LNE.


Strona Wystawcy na portalu kongresowym
Strona Twojej Firmy w domenie portalu kongresowego.

Portal promujący 26. Kongres LNE posiada możliwość kreowania strony informacyjnej o Wystawcy. W tym miejscu Wystawca może publikować informacje opisujące profil jego działalności, specjalne powitanie, logotyp, dane kontaktowe, listę marek, adresy e-mail oraz  link do strony internetowej. Tak przygotowana strona jest indeksowana przez wyszukiwarki wzmacniając pozycję firmy w wynikach wyszukiwania SEO. Linki do stron internetowych Wystawców korzystnie wpływają na pozycjonowanie ich stron w wyszukiwarkach (np. Google). Możesz używać tej  strony jak zaproszenia na kongres oraz podziękowania za spotkanie na imprezie.korzyści:

 • dodatkowa obecność wizerunku firmy w publicznej sieci Internet;
 • korzystny wpływ na pozycjonowanie strony internetowej Wystawcy poprzez linki referencyjne;
 • możliwość wysłania maila z zaproszeniem na spotkanie na stoisku podczas 26. Kongresu LNE;
 • możliwość wysłania maila z podziękowaniem za spotkanie na 26. Kongresie LNE;
 • możliwość planowania wizyty przez Uczestników kongresu za pomocą interaktywnego kalendarza.

Planowanie wizyt i zdarzeń w interaktywnym kalendarzu kongresowym

Czas to pieniądz, planuj efektywnie czas swojego zespołu w ciągu dni wystawienniczych.

System informatyczny obsługujący 26. Kongres LNE zawiera interaktywny kalendarz kongresowy. Decydując się na możliwość korzystania z interaktywnego kalendarza kongresowego dajesz możliwość zaproponowania Uczestnikom terminu spotkania na Twoim stoisku. Sam decydujesz o akceptacji terminu lub propozycji innego czasu spotkania. Dostajesz możliwość efektywnego planowania czasu pracy obsługi Twojego stoiska. Ciągła interakcja z klientami przed imprezą możliwa jest wyłącznie przy pomocy kalendarza.
Ewidencja i opis wizyt Uczestników na stoisku za pomocą skanera

Wszystkie informacje o kliencie pod kontrolą.

System informatyczny obsługujący 26. Kongres LNE daje możliwość ewidencji osób, które odwiedziły Twoje stoisko wystawiennicze. Na czas trwania kongresu dostaniesz czytnik kodów kart uczestników za pomocą którego szybko uzyskasz informację o osobie, która odwiedziła Twoje stoisko. Do każdej wizyty będziesz mógł dodać opis oraz określić rodzaj działań po kongresie (kontakt, oferta, spotkanie itd.). Do tak zbudowanej bazy informacji będziesz miał dostęp w każdej chwili. Po imprezie wszystkie dane można zapisać lub wyeksportować do własnego systemu CRM.

korzyści:
 • możliwość elektronicznej ewidencji osób odwiedzających stoisko;
 • gwarancja zapisanych informacji w jednym miejscu (tutaj wizytówki się nie gubią);
 • szybki dostęp do zebranych informacji o klientach;
 • możliwość zapisania i eksportu zebranych informacji.


Pakiet statystyk podsumowujący kongres
Uzyskaj informacje po imprezie, wyciągaj wnioski by lepiej przygotować się na kolejny kongres.

System informatyczny obsługujący 26. Kongres LNE zbiera dużą ilość informacji. Informacje zebrane przed kongresem jak i w ciągu jego trwania są przedmiotem analizy. Dane te zamieniamy w wiedzę by doskonalić procesy planowania i obsługi kolejnych edycji kongresu. Część tych informacji może być przydatna naszym Wystawcom, byśmy mogli razem podnosić jakość naszego kongresu.korzyści:
 • dostęp do informacji statystycznych dotyczących minionego kongresu.
BCS

Dostawcą systemu jest Spółka BCS, która od chwili założenia tj. od 1993 roku, specjalizuje się w projektowaniu oraz tworzeniu kompleksowych rozwiązań informatycznych. WIĘCEJ

Technologia i bezpieczeństwo

BCS od lat korzysta wyłącznie ze sprawdzonych i wspieranych technologii posiadających odpowiednie gwarancje działania oraz wsparcie producenta. WIĘCEJ

Moduł dla Organizatora

Serdecznie zapraszamy do poznania wszystkich możliwości systemu ExpoSupport, w szczególności funkcji dedykowanych dla Organizatorów targów i konferencji. WIĘCEJ

Moduł dla Wystawców

Tutaj możecie Państwo poznać możliwości oraz funkcje systemu ExpoSupport przygotowane specjalnie dla Wystawców uczestniczących w targach. WIĘCEJ

Moduł dla Odwiedzających

Zapraszamy do przyjrzenia się możliwościom portalu informacyjnego, dedykowanego dla Odwiedzających targi. WIĘCEJ

Wersja mobilna

Targowy portal informacyjny posiada "lekką" wersję, przystosowaną do urządzeń mobilnych. WIĘCEJ